Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 4.webp

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

щодо незаконного придбання та зберіганняз метою збуту наркотичних засобів

Працівниками ВП No 2 Шевченківського УП ГУНП у м. Києві, за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва, оперативного супроводження СКА ВКП Шевченківського УП ГУ НПу м. Києві, з використанням можливостей ДОТЗ НП України, УОЗ НП України та силової підтримки бійців ППОП 1 ГУ НП у м. Києві за результатами проведення комплексу НС(Р)Д, в тому числі й 13 оперативних закупок а також 34 обшуків у кримінальному провадженні 12022100100001749 від 14.07.2022 року за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.307 ККУкраїни, припинено діяльність стійкого об’єднання групи осіб з 14 учасників, які організували на території м. Києва діяльність із незаконного придбання зберігання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичного засобу – кокаїну.

Так за вчинення кримінального правопорушення в порядку ст. 208 КПК України затримані 14 осіб серед яких:

Загоруйко Павло Валерійович, 20.10.1985 року народження, уродженець м. Нова Каховка, Херсонської області, громадянин України, кий виконував функції лідера групи, надавав вказівки її основним учасникам та контролював збут кокаїну. Під час проведення обшуку належного Загоруйко П.В. автомобіля Audi Q8, працівниками поліції виявлено та вилучено поліетиленовий пакет з порошкоподібною речовиною, схожою на наркотичний засіб кокаїн масою близько 10 грамів, два предмети схожих на пістолети, один предмет схожий на гвинтівку, 50 предметі схожих на набої, дозволи на травматичну зброю. Окрім того, за місцем проживання Загоруйко П.В. виявлено та вилучено мобільні телефони, гршові кошти в сумі 6000 долларів США, 1000 євро, 25000гривень. Окрім того вилучений автомобіль Audi Q8.

Вікентьєв Валерій Геннадійович, 18.06.1974 р.н., уродженець м. Марганець, Дніпропетровської області, громадянин України,за відсутності лідера виконував його функції був старшим за ієрархією серед учасників.

За місцем проживання Вікентьєва В.Г. працівниками поліції виявлено та вилучено розфасовану у поліетиленові пакети порошкоподібну речовину, схожі на наркотичний засіб кокаїн, масою близько 300 грамів, знаряддя та засоби для фасування та зважування наркотичних засобів, мобільні телефони, банківські картки, сім картки, флеш накопичувачі, записні книжки, грошові кошти в сумі 8000 долларів США та 20 000 гривень. Окрім того вилучений автомобіль Джип Компасс.

Скалозуб Олег Олександрович, 13.11.1997 р.н., уродженець м. Марганець, Дніпропетровської області, громадянин України, керував групою дрібних збувачів наркотиків. Під час слідчих дій за місцем проживання Скалозуба О.О. виявлено та вилучено близько 5 грамів речовини схожої на наркотичний засіб кокаїн, мобільні телефони, сім картки, банківські картки, автомобіль Фольксваген Гольф КА6976ЕК. Окрім того, вилучений автомобіль Фольксваген Гольф.

Сахно Віталій Олександрович, 23.09.1965 року народження, уродженець м. Подсдам, громадянин України, старший над водіями, які здійснювали адресну доставку кокаїнупокупцям.

Під час обшуку за місцем проживання Сахно В.О. а також у його автомобілі Тойота Камри АА6814ТР, виявлено та вилучено розфасовану у поліетиленові пакети речовину схожу на наркотичний засіб кокаїн, масою близько 100 грамів , мобільні телефони, сім картки, банківські картки, засоби для фасування наркотиків, 100 предметів схожих на патрони. Окрім того вилучений автомобіль Тойота Камри.

Іванов Олександр В’ячеславович, 13.01.1989 року народження, уродженець м. Києва, громадянин України, який виконував функції адміністратора, збирав замовлення, розподіляв їх міжучасниками групи, надавав вказівки окремимзабивачам та водіям. Під час обшуку за місцем проживання Іванова О.В., виявлено та вилучено розфасовану у поліетиленові пакети речовину схожу на наркотичнийзасіб кокаїн, масою близько 10 грамів , мобільні телефони, сім картки, банківські картки, засоби для фасування наркотиків.

Денисенко Олександр Іванович, 19.07.1970 року народження, уродженець м. Києва, громадянин України, який виконував роль збувача наркотичних засобів. Під час обшуку за місцем проживання Денисенка О.І., виявлено та вилучено розфасовану у поліетиленові пакети речовину схожу на наркотичнийзасіб кокаїн, масою близько 20 грамів , мобільні телефони, сім картки, банківські картки, засоби для фасування наркотиків, грошові кошти в сумі 2000 гривень, блокноти, предмет схожий на пістолет.

Петухов Роман Петрович, 26.11.1996 року народження, уродженець м. Марганець, Дніпропетровської області, громадянин України, який виконував роль збувача наркотиків.

Під час обшуку за місцем проживання Петухова Р.П., виявлено та вилучено розфасовану у поліетиленові пакети речовину схожу на наркотичнийзасіб кокаїн, масою близько 15 грамів , мобільні телефони, сім картки, банківські картки, засоби для фасування наркотиків, грошові кошти в сумі 20000 гривень, блокнот, предмет схожий на кастет, ювелірні вироби, ноутбук. Окрім того, вилучений автомобіль Фольксваген СС.

За результатами слідчих дій Скалозуб О.О.,
Вікентьєв В.Г.,Вербецький О.І., Рудич О.В., Троян В.О., Ус С.В., Денисенко О.І., Рєка А.Г.,Сова Ю.С., Петухов Р.П., Загоруйко П.В., Іванов О.В., Сахно В.О.,Астаф’єва О.С. затримані в порядку ст. 208 КПК України, тривають слідчі дії. Вирішується питання щодо

притягнення Скалозуб О.О., Вікентьєва В.Г.,
Вербецького О.І., Рудич О.В., Трояна В.О., Ус С.В., Денисенка О.І., Рєки А.Г. Сови Ю.С., Петухова Р.П., Загоруйко П.В., Іванова О.В., Сахно В.О., Астаф’євої О.С. до кримінальної відповідальності та повідомлення затриманим про підозру. Вилучені речовини та предмети направлені для проведення експертиз до Київського НДЕКЦ МВС України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *